Vánoce bez starosti zařídíte s Řeznictví u Bobra

Autor Patrik Bauer
vanoce-bez-starosti-s-reznictvi-u-bobra

Chcete si válet šunky
už před Vánoci?

S taťuldou jsme se rozhodli připravit pro vás dvě konfigurace vánočních nákupu, které vás zachrání před zbytečnou cestou do obchodu. Znáte ten pocit, kdy na vás přichází tenze u přecpaných regálů? Když vám po několikáté urputný nakupující přejede přes kotníky? Letos se tomu s námi můžete vyhnout.

PS: Hlásíme omezené množství, bo loni to byl maras.

Uzeniny na celé svátky až ke dveřím

Můžete si vybrat ze dvou variant. Ta první je složená pouze z bobrot a ta druhá obsahuje i kachnu a kuře z volného chovu. Všecko směřuje samozřejmě k tradičnímu vánočnímu hodování. 

Celý nákup vám moc rádi dovezeme jednou z naších bobrkár, takže se nemusíte ženírovat a můžete podporovat lokální pivovárky od samotného rána. Rozvozové dny budou 20. a 22. prosince, takže vše dostanete čerstvé. Pokud jste standardní jedlíci, tak s bobrotama vydržíte až do silvestra, kde můžete předvést nějakou frajeřinku v podobě pastrami sandwiche nebo hotdogu.

Dárkové balíčky a poukázky pro vaše blízké

Další skvělou zprávou je nákup vánočních balíčků a dárkových poukazů. To, že láska prochází žaludkem ví každý. Kdy jindy vyjádřit lásku k nejbližším, když ne skrze Vánoce? Navíc pantofle a ponožky jsou už nuda.

Dále máme poukázky v hodnotě 500,1000,2000 a 1000 000 kč

Vlastní konfigurace balíčku

Pokud vás nabídka nezaujala, tak si samozřejmě můžete cokoliv nakonfigurovat na našem eshopu sami a termín závozu domluvíme individuálně. V takovém to případě do poznámky uveďte „DÁRKOVÝ BALÍČEK + DATUM DORUČENÍ“  a my vás budeme kontaktovat pro více informací.

Přidejte vzkaz obdarovanému

Ke každému poukazu nebo dárku přidáváme vánoční přání, které moc rádi přepíšeme  přesně podle vašeho požadavku. (Tuhle část zařídí naše babička Zdena, protože má úhledné písmo a nejvíc dipotrické brýle) .

bobroty-vzkaz-klientovi-vanoce-bez-starosti

Těšíme se na všechny objednávky a přejme vám pohodu,

Mohlo by vás zajímat.